Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van 45-50 ezer forintom...

Van 45-50 ezer forintom használt telefonra. Vaterán számos jó akciót találtam, de nem tudok dönteni. Milyet vegyek szerintetek? Néztem eddig nokia n900at, motorola defy-t. Nem tudok dönteni. Bármilyen értelmes javaslatot szívesen olvasok.

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 09:27
 1/10 anonim válasza:

Az én ismerősi körömben a használt telefonvásárlás nem túl sikeres. Rengeteg csalódás van ezekben az idegen helyről beszerzett telefonokban. :(


Én azt tanácsolom neked, hogy vagy még gyűjts hozzá, hogy újat vehess a fent említett típusokból, vagy ebből a pénzből vegyél egy "butább", de új telefont, ami biztosan jó és még garanciát is vállalnak rá. Esetleg ha mindenképp használtat szeretnél, akkor GSM boltban vadássz, ott van, hogy adnak rá garit, és a telefonok is valamilyen szinten megbízhatóak.


De én SOHA nem vennék használt telefonkészüléket, túl sok a rossz tapasztalat.


Sok sikert! :)

2011. szept. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit gyűjts még hozzá, és megkapod a Defy-t újonnan is.
2011. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én eddig mindig használtam vettem telót, soha nem csalódtam még.
2011. szept. 25. 09:37
 4/10 anonim ***** válasza:

én is vettem már online használtat és eddig még nem csalodtam na de ezt most lekopogom

ha adhatok néhány tanácsot akkor én ilyen összegekben telefont csakis személyes átvétellel veszek és akkor is cxsak ugy h ha dominos a telefon nem pedig előfizus és természetesen látom a garanciajegyet az illető nevével együtt.

ha sztem ezek megvannak akk probléma nem nagyon lehet...

2011. szept. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
garanciajegy+vásárlást igazoló papirok ez kimaradt
2011. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is használtan vettem az s5230-amat 15-ért. Örülök is hogy nem fizettem kétszer annyit egy újért. Ócska teló. De baja nincs.


Sztem a defy-t vedd.

2011. szept. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vettem már néhány használt telót, sosem csalódtam. Használt mobil boltban kell venni, helyszínen kipróbálni. Garanciát is adnak. (ált. 3 nap csere és 2 hét javítás)
2011. szept. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ebből bőven kapsz ujonnan egy androidos telót. sasmsung galaxy ace-t nézd meg.
2011. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az Ace pont nem éri meg, mert kicsivel drágábban ott a Defy, miközben a Telenor One Touch féláron ugyanazt tudja, mint az Ace.
2011. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha van rá módod, személyesen vedd át és kínozd meg a készüléket, minden porcikáját próbáld ki.

Én minden telómat használtam vettem, és nem estek szét évek múlva sem. Minőségű telót kell venni, azok tovább élnek :) A párévesen vett 2 Htc-m még most, további 2 év használat után is működnek.

A 100ezres új vételeket meghagyom a gazdag hüjéknek...

Ja és használtat csakis a gazdájától nem a seftesektől, kufároktól.

2011. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!