Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3G nem kapcsol be. Mit...

Iphone 3G nem kapcsol be. Mit tegyek? (részletek alább)

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy az iphone 3g-m egy hívás után egyszerűen lekapcsolt, ami már korábban is előfordult, viszont ebben az esetben már nem tudom életre kelteni a megszokott bekapcsoló+home gomb kombinációval, akárhogy is próbálom. Megpróbáltam az itunes-szal megoldani a dolgot, és odáig eljutottam nagy nehezen, hogy recovery módban érzékelte a telefont, és felajánlotta a restore-t, viszont az előkészítési folyamat közben 1601-es hibakódot jelzett, így a restore-t sem tudom megoldani.

Ez a jelenség kb. 5-6 alkalommal jelentkezett eddig, de mindig sikerült újraélesztenem, most nem.

Valaki tudja, mit kellene tennem?

(jailbreakelt, 4.2.1, gari már nincs)


Előre is köszi a válaszokat!


2011. szept. 25. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress egy hozzá értőt aki egy kis pénzért újrahúzza a szoftvert, már ha iphone-n ez lehetséges. Egyéb esetben bal váll fölött nagy ívben...

(gyanítom, hogy az utóbbi lesz, az iphone elég zárt ahhoz, hogy ne lehessen kívülről csak úgy felszoftverezni)

2011. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

i-doki-t vagy gyiik-ot keresd

www.beszeljukmac.com

2011. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát elég szomorú így a helyzet... A fórumot megpróbálom, reménykedem, hogy nincs vége szegény iphoneomnak, bár az nem túl jó jel, hogy az itunes, amikor felismeri, akkor is csak simán iphoneként mutatja, a nevét, kapacitását, szoft. verziót nem írja ki.:( Totálisan nulla reakció, egy apple logo sincs, már az is haladás lenne...:S:(
2011. szept. 25. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!