Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok belépni facebook-...

Rosery kérdése:

Hogyan tudok belépni facebook-ra a Nokia C3-as telefonomról? (Tovább lenn)

Figyelt kérdés

Nokia C3-as telóról, hogyan tudok facebook-ozni(a 0.facebook.com-on)?

Mit írjak be és hova?

Próbáltam beírni a böngészőbe de mivel nincs net a telón nem fogadja el, de ehhez a faceb.-hoz nem is kell net szal nemtom, hogy mi nem jó.


Előre is köszi! :)


2011. szept. 25. 18:12
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Ki mondta, hogy nem kell net? Felmész a t-mobile oldalára, elolvasod. Ha nem érted azt, akkor hagyd a fenébe a facebookot.
2011. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a roppant kedves választ!
2011. szept. 26. 14:29
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Volt egy kérdésed, leírtam, hogyan működik, hol találod meg. Esetleg állítsam is neked be?
2011. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Senki nem kért rá csak normális választ vártam, nem egy lenézőt.

Valószínűleg azért kérdezem, mert nem tudom.

Azért köszi.

2011. szept. 27. 16:06
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Akkor leírom, ha nem olvastad el, amit írtam. Szóval. Net start csomag, sms, majd o.facebook.com. Wifin, illetve opera mini böngészővl nem működik. De mindent megtalálod a már említett oldalon is.
2011. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Sikerült azóta az ingyenes 0.facebookot elővarázsolni a C3-on? Operával elvileg nem lehet, van vmi másik böngésző?

Köszi előre is :)

2011. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!