Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen adatok szükségesek...

Milyen adatok szükségesek mobil vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Ajándékba venném valakinek és arra vagyok kíváncsi, hogy milyen személyes adatok kellenek,ha kellenek egyáltalán.Persze kártyával együtt venném,tudom anélkül nem kell,de így nem tudom mi kell.
2011. szept. 25. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt értem hogy ajándékba.


Ha feltöltőkártyával veszed akkor csak sok pénzt vigyél magaddal.


Ha előfizetéssel vennéd, akkor azt úgyis a saját nevedre veszed. Gondolom van érvényes személyid, lakcímkártyád.

2011. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp vigyél magaddal igazolványt. Egy esetben vehetsz igazolvány nélkül telefont, hogy ha pl a madaras tecsóban veszed meg. Amúgy kelleni fog.

Ha előfizetéses (postpaid) lesz és még nincs szerződésed akkor két közüzemi számla, esetleg bankszámla kivonat is kellhet és akár előleg is.

Feltöltőkártyás (prepaid) telefonnál csak igazolvány kell.

2011. szept. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,azt hiszem most már minden világos:)
2011. szept. 26. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!