Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez milyen telefon?...

Szerintetek ez milyen telefon? (Képek lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Szóval mit mondtok, ránézésre mi ez?


2011. szept. 26. 15:03
 1/6 anonim válasza:

Ez egy iPhone klón.

Szar kínai másolat, MTK platformra épített levélnehezék...

Pénzkidobás.

2011. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ez az, amire azt mondják, hogy (idézem) :

"Ehhez két tervező kellett. Az egyik tartotta az iPhone-t, a másik körberajzolta." :DD


Amúgy nekem tetszik, ránézésre egy iPhone 4-re hasonlít, nem tudom, árban és értékben hogy közelíti meg :)

2011. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Árban és értékben úgy közelíti meg, mint egy NIKE Air MAX-et a kínai piacos NEKI cipő....
2011. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mire vagy kíváncsi?

1. Hogy felismerjük-e, hogy ez egy gagyi kínai utánzat,

2. vagy a pontos típusra vagy kíváncsi, mert olyan meg nincsen, mert ahány kínai koppintó cég annyi típus, de belül egykutya az összes,

3. vagy arra, hogy rájövünk-e esetleg, hogy egy gagyi kínai hátlapot erőszakoltál egy iPhone 4 hátára?


A kijelző élettelen elmosódott pislákolásából az első válaszra gyanakszom, aztán a második lehetséges.

2011. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez egyértelműen egy iphone 4 klón , csatlakozom az előttem szólókhoz
2011. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez mindenképp egy kamu másolat csak. Nem igazi iPhone. Még a menüje se olyan mint kéne, úgyhogy még azt se mondhatnánk, hogy ráeröszakolt egy kínai hátlapot... Ez úgy ahogy van vacak.


Ha jól sejtem vaterán vagy hasonló helyen akarod megvenni, azért kérdeztél véleményt.

2011. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!