Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HOGYAN? Segítség! SOS! Fontos!

HOGYAN? Segítség! SOS! Fontos!

Figyelt kérdés
A mobiltelefonommal-Samsung S5620 Monte- (Wifi-n) Google segítségével rákerestem egy versre. Ugyebár a Google-s szöveges oldalt adta be és én ezt a verset el szeretném menteni Feladatnak, Jegyzetnek, vagy Piszkozatnak. Hogy csináljam pontosan? Samsung Dolfin Browser v1.5 böngésző.
2011. szept. 26. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Dolphin-hoz a myPdf (vagy vmi hasonló) kiegészítést és azzal le tudod menteni a lapot pdf-be.
2011. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Doc-ban és Ppt-ben is tá tudom rakni, de én mint szöveget szeretném a fent leirt formátumok egyikében.
2011. szept. 26. 21:14
 3/6 A kérdező kommentje:

*rá

*leírt

2011. szept. 26. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor rakd simán txt-be!
2011. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy is mint fájlt kezeli, úgy szeretném, hogy lementhessem PISZKOZATNAK, FELADATNAK vagy JEGYZETNEK!
2011. szept. 26. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Mentsd el a számítógépeden.
2011. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!