Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonera mért nem rakja rá...

Iphonera mért nem rakja rá amit itunesról letöltök?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy letöltök valamit iTunesról és mikor rárakom Iphonera és rányomok apply akkor letörli.Mondták hogy valami ios4 et kéne rárakni de én ehez sajna nem értek segitene valaki?
2011. szept. 26. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
1x is rácsatlakoztatod a gépre , megnyitot az itunes t ott kifogja dobni az iphone od fülénél , hogy check for updates , rányomsz és egyből frissíti a legújabbra , ennyi az egész
2011. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a f@sznak van hozzá a használati utasítás? Szerinted dísznek adták? Ennyire lusta vagy elolvasni vagy ennyire hülye vagy a telefonokhoz? Ha utóbbi akkor minek vettél ilyen telefont. Teljesen fölösleges neked. Zenét lejátszani az olcsó nem okostelefonok is tudnak és azokra simán át lehet másolni.
2011. szept. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval... A kérdezö írásából ítélve nagyon nem ért a telefonhoz... Szerintem se kellett volna ilyet vennie..
2011. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát baz dmeg elolvasnám ha lenne de mivel külföldön kaptam egy ismerősömtől ezért full angol rádásul csak a telót kaptam meg a töltővel és az usb kábellel. jólenne ha előszőr gondolkodnál. ._.
2011. nov. 10. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!