Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyik telefon a...

Ezek közül melyik telefon a legjobb?

Figyelt kérdés

Nokia C3-OO

Samsung S523

Samsung Galaxy Mini

Samsung Star II

Telenor One Touch


Nem tudom eldönteni, segíts !


2011. szept. 27. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik jó készülék, és árban is barátiak:) Én a Samsung star 2őt javaslom vagy az S5230:) Szépek és van belőle színválaszték:)
2011. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nokia C3, S5230, Star 2 kilőve. Ezek azok a telefonok, amik drágák, és semmire se jók.


A telenor one touch-al nincsen tapasztalatom, a galaxy minivel szemben van egy-két előnye, de a támogatásról nem tudok semmit. én a galaxy-ra szavaznék, hiába gyengébb picivel a kijelzője. Az ilyen fars dumákkal kisgyerekektől nem nem tudok mit kezdeni, mint az "Olyanokat soroltál fel, hogy legfeljebb másodlagos telefonnak tudnám őket elképzelni."... Még a P500-as LG tetszik, de annak meg a kijelzője kicsi, tehát a legjobb a felsorolásból a galaxy mini, és a telenor onetouch(számomra pici ellenérzéssel a bizonytalan támogatás miatt).

2011. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nokia c3-00át, a samung star II-i és az S5230at egyáltalán nem ajálom mert tudásban nagyon alul vannak, annyi pénzért inkább Telenor One Touch vagy Galaxy Mini vagy még a Galaxy Ace amit már említettek. De árba és tudásban ezek közül a telenor one touch a jobb! Én telenorban dolgozom... adtam már el egy jó párat és még ne mvolt rá panasz!
2011. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Mini, vagy one touch. A többi kukába való.
2011. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nokia C3-OO:megfognám és bele tenném a húsdarálóba és utánna kuka


Samsung S5230: feldobnám kb. 10 méterre a levegőbe és mikor le érkezik , akk. belerúgnák eggyet és el repülne


Samsung Galaxy Mini: eggyetlen hátránya h. kicsi a felbontása, de egészen barátságos.


Samsung Star II: fuuuuuuuu Gyűrölöm. nemrég vettem újonnan ,és rá 5 napra el adtam mert egy kalap sz*r, csak pénzt vesztettem vele!

ha nem akarsz veszteséget ne vedd meg!


Telenor One Touch: kiváló,faxa,Szinte ingyen adják,erős,masszív, és amiket fel soroltál ezek közül az Alcatel One Touch A leges leges leg jobb.

2011. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!