Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg gt 540 pink vagy Samsung...

Lg gt 540 pink vagy Samsung díva lila?

Figyelt kérdés
Melyik telefont válasszam és árban mik a különbségek, valamint funkciókban?
2011. szept. 27. 12:40
 1/7 bp1985 ***** válasza:
Felmész a netre, megtalálod az árakat is, és azt is, hogy mi a különbség kettő között. Én a gt540-et választanám.
2011. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg egy 15éves kiscsaj vagy akinek kurv.ára mindegy milyen telója van, aza lényeg hogy néz ki.
2011. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek :D


Tökmindegy melyiket veszed meg, csak a kinézetre mész.

2011. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem csak a kinézetre megyek... és mindkettő gyönyörű,tudásban sem rossz:) igen, az Lg gt 540 talán jobb, viszont kinézetre szebb a díva:) És nem tudom, mi a baj,ha valaki szereti a rózsaszín telókat? :)
2011. szept. 27. 20:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: a szép színű nőcis telókat:)
2011. szept. 27. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a rózsaszín lehet "nöcis" :)


Én is nö vagyok, de az életben nem vennék rózsaszín telefont... hihetetlenül ocsmányul néz ki egy mobil rikitó rózsaszínben... Persze gondolom plázap*csa stílusú lehetsz, ha ennyire ilyen kell neked :)

2011. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pláza macska... Nem mindenki az aki szereti a rózsaszínt:) Nem kell mindenkit sztereotípiák szerint megítélni... Azért mert szeret egy színt, vagy egy stílust, nem biztos, hogy plázanő:)
2011. szept. 28. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!