Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűntek a rózsaszin mobilok?

Eltűntek a rózsaszin mobilok?

Figyelt kérdés
Mostanában nem látok új az üzletekben árusított rózsaszín mobilokat... Sehol.. Csak fekete vagy fehér színben van telefon... Mi lehet az oka?
2011. szept. 27. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én naponta látok rózsaszín telefonokat. Egyébként ha vásárolni akarsz az üzletben kérdezz rá lehet raktáron akad.
2011. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is most kaptam... rózsaszín... bezzeg nekem a fehér tetszett volna, de meglepi volt. ez van. ronda
2011. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elviszi őket a rózsaszín párduc. Nem bánom, hogy a rózsaszín mobilok kimennek a divatból. Ha mindenképp az kell, ott az utángyártott elő/hátlap. Vagy festék.
2011. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem Lg KP 500as mobilom van persze rózsaszín:):) én szeretem ezt a színt:) és tényleg nemigen látok ilyen színű új telefonokat mostanában...talán még a samsung s5230 de a többi márkában nincs rózsaszín... :/
2011. szept. 27. 15:08
 5/11 bp1985 ***** válasza:
Majdnem minden telefongyártónak vannak rózsaszín telefonjai.
2011. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sose fogtam fel mi jó ezekben a rózsaszín telókban... Nöböl vagyok én is, de szerintem egy telefon hihetetlenül hülyén néz ki egy rikító rózsaszín színben... általában csak a plázap*csák hordanak ilyet magukkal, hogy menjen a színe a ruhájukhoz... :)



Az LG Kp500 meg elég béna telefon.. nekem is olyan volt egyszer.

2011. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Egyszerűen van ízlésed.

2011. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem akartam senkit ezzel megbántani, de nekem ez a véleményem, hiszen nő vagyok mi baj van akkor, ha szeretem ezt a színt?:) Szerintem más telefon egy nő kezében furcsán néz ki, mivel nem nőies... Persze nem mondom azt, hogy rossz csak nekem semmitmondó és konszolidált... Azok is írjanak azért akik pink mobil fanok:) Nem igaz,hogy a nők/csajok/lányok nem szeretik ezt a színt???:)
2011. szept. 27. 20:03
 9/11 anonim ***** válasza:
A színnel nincs baj (kivéve a világos rószaszínt, azt ki nem állhatom), itt azzal van a gond, hogy egy telefonhoz egyszerüen nem illik. Hülyén néz ki.
2011. szept. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bp1985 ***** válasza:
Tudod hány nő jár fekete telefonnal? Rengeteg. Senki nem nézi le őket emiatt, mert nem p.na színű telefonnal rohangál. Én mondjuk nem is gyártanék rózsaszín telefont, mert felesleges. Csak a sok idióta nőú van érte megőrülve. Exem vett rózsaszín netbookot, mert megőrült érte ő is. Mondtam neki, hogy ne, mert megunja. Már a fejét veri a falba, mert nem tetszik neki.
2011. szept. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!