Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation telefonra...

HTC Sensation telefonra milyen navigáció tölthető fel? Az IGO 8-at próbáltam feltelepíteni rá, de csak úgy lehetett, hogy csak kis méretben a kijelző kb felén működött. Egyáltalán az IGO-t fel lehet rá rakni. A segítségért hálás vagyok.

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltenni fel lehet rá az igo-t is, de ami van androidra az csak a primo (többnyire ez is 8-as verzióként van fent mindenhol, nem tudom miért), csak a megfelelő felbontásba kéne megkeresned. Ami még elérhető rá: Sygic, Syigic aura, NDrive, Navigon
2011. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 848x480-as telón (Defy) teljes képernyő iGo8 van. Mindenféle felbontásokra be lehet szerezni az iGo-t, nekem amúgy 800x480-asra méretezett van. De nekem az NDrive tetszik a legjobban. A Sygic se rossz!
2011. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
neked 960*540-re kell. Mielőtt letöltöd, nézd meg hogy támogatja-e a progi ezt a felbontást.
2011. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!