Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8 vagy...

Sony Ericsson Xperia X8 vagy X10mini?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi! :) Melyiket ajánlanátok? Melyik jobb? Ja és... Telenoros vagyok, és nem láttam X10 minit a készülékeknél, csak mini prot :O Lehetséges, hogy nem is lehet kapni? :|
2011. szept. 27. 16:05
 1/3 Sárkányfűárús ***** válasza:

Nekem X10 mini van...jobban bejött az x8-nál, bár kisebb a képernyője.Szóval ezt kalkuláld bele.Ha csak telefonálni kell, akkor bővenjó.Ha szeretnl filmet nézni,játszani is vele, akkor érdemesebb a nagyobb képernyő miatt az x8-at megvenni.

Sok különbség nincs a méreten kívül!:)

2011. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az első hozzászolónak.A mininek 5Mp-s a kamerája, az X8- nak 3Mp körül van.Mininek a hátránya kijelző nagysága,de telefonálni tökéletes, vagy még netezni is lehet vele, gondolom nem órákon keresztül használnád netezni.Azt tudom, hogy az aksiját nem lehet cserélni.Mindegyiken 2.1Android fut.Nekem a mini nagyon bejön, én is szemezek vele.Mini pro-nak teljes fizikai qwerty-je van, de gondolom nagyából ugyan az.
2011. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát.. A témához hozzászólva: Az SGS is jó, de, ha nem 2-t veszel, akkor mindenféleképpen a 2x. Igaz, a samu az samu, de most szerintem a 2x. Csak nézd a külömbségeket, s rájösz, hogy mért ajánlom ezt. (sry a helyesírásért, de telóról vagyok)
2011. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!