Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor rávan kapcsolódva...

Most akkor rávan kapcsolódva folyamatosan a netre?

Figyelt kérdés

Hello, HTC herom van...(azt hiszem)

még eléggé új...és nem értek annyira hozzá(igen.. hülye vagyok a kezeléséhez na) és az lenne a problémám hogy felmentem vele facebookra és azt sem tudtam hogy hogy kell kijelentkezni facebookrol...(1. kérdés ez lenne)

a rizikosabb a dologban..hogy amikor "elméletileg kiléptem" a netről azután még fent bal sarokban egy "@" jelet mutatott..meg ma is mutat...akk ez azt jelenti hogy még a net bevan kapcsolva..és fogy a pénzem"kérdőjel"

ha igen akkor hogy lehet teljesen kilépni"kérdőjel"

IGEN HÜLYE VAGYOK..de a segítséget meghálálnám


2011. szept. 28. 06:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Eleve nem kellet volna HTC-t venned... ha tényleg ilyen béna vagy akkor neked egy nokia 5800 lett volna a legjobb ...nem hiszed el milyen könnyű kezelni...
2011. szept. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az android nem épp egy hülye biztos rendszer. Ezért nem jó ötlet olyan embernek androidos telefont vennie aki nem ért nagyon úgy általában a telefon használatához és nem is igazán próbálkozik megtanulni a használatát.

Első és legfontosabb lépés az lenne ha megismernéd a telefont. Végigzongorázod az összes beállítást, hogy mi micsoda, végignyomkodod a gombokat, hogy mivel mit csinál és ugyanezt persze az alkalmazásoknál is el lehet játszani, hogy pl. nem szégyen megnyomni a menü gombot ha az alkalmazás által biztosított funkciókat elérd.

A második dolog meg az lenne, hogy elolvasod a használati útmutatót illetve egy kis háttér információ begyűjtése az androidról.

Ha ez így mind megvan és nem sikerült megbarátkozni/kibékülni a rendszerrel, nem tudod még mindig használni a telefont akkor jobb ha eladod és veszel egy neked megfelelő telefont.


Akkor egy kis kezdőlöket: Facebook alkalmazásba ha megnyomod a menü gombot akkor előjön egy menü. Itt lesz egy olyan, hogy log out. Ez a kijelentkezés.


rizikosabb a dologban..hogy amikor "elméletileg kiléptem" a netről

Androidnál nincs olyan, hogy elméletileg kilépsz a netből. Itt max. bezárod a böngészőt vagy bezárod azt az alkalmazást ami épp a netet használja (pl. facebook alkalmazás) de ettől a telefon (pontosabban a rendszer) még tovább használja a netet. De ha ezt a nethasználatot le akarod állítani akkor kénytelen vagy a beállításoknál lekapcsolni a netet. Settings->Wireless&network->Mobile networks->Date enabled (lehet 1-2 menüpont nem pont úgy van ahogy leírtam, de androidnál általánosságban így van) mellől vedd ki a pipát. Ha eddig nem lett volna ott akkor wifin használtad a netet és akkor nem kell félni.


egy "@" jelet mutatott..meg ma is mutat...akk ez azt jelenti hogy még a net bevan kapcsolva..és fogy a pénzem"kérdőjel"

A @ nem a netet jelöli. Igazság szerint nem is tudom mit jelöl, de netet azt két nyíllal szokta jelölni a rendszer mellette E, 3G vagy H betűvel. Ha villognak is akkor meg netforgalom is van. Vagyis akkor fizetsz.

2011. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ok...akk most nem működik a net??
2011. szept. 28. 13:00
 4/15 A kérdező kommentje:
nézelődtem..és vmi APN OFF-on van...ez mit jelent??(tegnap kaptam meg am a telefont..szal még nem "tanultam meg" semmit sem erről...)
2011. szept. 28. 13:05
 5/15 anonim ***** válasza:
APN Access Point Name (Hozzáférési pont neve) lényegében ezek a netbeállítások. Ha ez off akkor nem aktív, így a net se megy csak wifin.
2011. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de úgy nem megy a pénzem ugye?
2011. szept. 28. 14:04
 7/15 anonim ***** válasza:
Mivel le van kapcsolva a netbeállítás, beállítás nélkül meg nehezen csatakozna fel a mobilnetre. Akkor szerinted mégis, hogyan tudná a net felemészteni az egyenleged? És akkor ehhez még nem is kell érteni a telefonokhoz, mert elég egyértelmű és logikus dolog.
2011. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
jólvanna....hát bocs...hogy nekem még életemben nem volt"okostelefonom" és sose volt akitől egyáltalán azt tudhatttam volna hogy mi az hogy android...-.-
2011. szept. 28. 14:27
 9/15 anonim válasza:

14:15-ös

Ebben ne legyél olyan biztos. Nekem is OFF-on volt az APN, ennek ellenére kaptam egy szép telefonszámlát, bementem a szolgáltatóhoz, és ott kapcsolták ki nekem az adatforgalmat.

2011. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

jólvanna....hát bocs...hogy nekem még életemben nem volt"okostelefonom" és sose volt akitől egyáltalán azt tudhatttam volna hogy mi az hogy android...-.-


Nekem se volt még soha okostelefonom, most van. Én se tudtam senkitől mi az az android, nem is értettem hozzá. Aztán amikor telefont akartam venni és láttam, hogy android így, android úgy akkor utánanéztem, hogy mi is az. Aztán amikor lett is androidos telefonom akkor szépen kipróbáltam minden funkcióját, végigzongoráztam a beállításokat, megismertem a telefont (elég sok minden mondjuk elég egyértelmű benne). Ha valami nem ment akkor megnéztem a kezelési útmutatót aztán ha nem találtam meg benne amit kerestem akkor kérdeztem. Egyértelmű dolgokat meg nem kérdezgettem. Csak a fontosabbakat.

2011. szept. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!