Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mely aplikációkat érdemes...

Mely aplikációkat érdemes Androidra telepiteni? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Alig 1hete kaptam meg első androidos telefonom,motorola defyt. Olvasgattam a neten milyen hasznos kis aplikációk vannak az androidos telefonokra,némelyiket már fel is telepitettem. Mondanátok ti is hasznos programokat rá?

Mind1 milyen tipus,időjárás,navigáció,játék,hirek.. teljesen mind1 ( korlátlan internethasználattal rendelkezem )


2011. szept. 28. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Tapasztald ki, mikre van szükséged, 1 hét kevés kiismerni.

Nekem az időjárás app felesleges, híreket is a böngészőben olvasok, navigációnak iGO vagy Google Maps, játéknak mahjong vagy pasziánsz. Zenehallgatásra PowerAmp, fényképezni Camera360.

2011. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Angry Birds ^^
2011. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is döfim van :)

ami sztem nagyon hasznos vagy jó: flashlight, fxcamera, cameraadvance, adobereader, barcode scanner, bpmenetrend, magyarorszaghirek, 3d labyrinth. direkt olyan néven írtam, ahogy rá kell keresni. nézz körül marketen, biztosan találsz még sok olyat, ami illik az életstílusodhoz, igényeidhez.

nekem ezek azok, amiket másnak is szívesen ajánlok.

van még egy halom :) majd írd meg, h melyik tetszik.

2011. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van, igazából teljesen szubjektív, kinek mi a hasznos alkalmazás. olyat ne rakj fel, amit ritkán fogsz használni, mert csak a telót lassítja, meg foglalja a helyet. én úgy szoktam az x10-emre, hogy ha kell valami, fogom és letöltöm, aztán letörlöm ha nem kell. úgyis használat közben fog eszedbe jutni, hogy mire van szükséged :)
2011. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

rendben : ) szétnézek majd : )


UI : Angry Birds már lennvan :P

2011. szept. 28. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:

+ egy ötlet, ami nekem bevált:

Feltettem minden programot, amire bármikor szükségem lehet, Titanium Backuppal csináltam róla mentést, és letöröltem. Így ha szükség van rá, bármikor vissza tudom állítani, net nélkül is, viszont nem foglalja a helyet feleslegesen (az SD kártyán meg elfér a mentés).

Persze ehhez rootolni kell a telefont.

2011. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

navigációnak sygic nem alkalmas?


leszedtem,le kell szedni külön a térképeket ( szerbiai vagyok,nekem ez valami 800 mega... ) megéri?

2011. szept. 28. 18:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nem használtam, de sokan emlegetik, biztos jó.
2011. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!