Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800 ás telomon van egy...

Nokia 5800 ás telomon van egy youtube widget és mikor belépek akkor betölt egy előnézetet egy videóról, miközben egyáltalán nincs mobilnetem, és wifin se vagyok felkapcsolódva?

Figyelt kérdés
Egy pillanatra belépéskor meg jelenik a 3g, gondolom ez csinálja, de hogy? Hogy lehet hogy ezt leszedi ha nincs is netem. Mi értelme ennek, a videót úgyse tudom letölteni.
2011. szept. 28. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi.
2011. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a fő kérdés igazából. Hanem az, hogy csinálja ezt a telefon? Ha nincs net?
2011. szept. 28. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
attó, hogy te nem fizettél elő netre, attól tud adatforgalmat generálni, elég durva pénzekért...
2011. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Figyeltem DOmino kártyás vagyok egy forintot se vesz le.
2011. szept. 29. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!