Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma csörgött a mobilom, én...

Gyuribacsika kérdése:

Ma csörgött a mobilom, én felvettem és 2 mp- ig csend volt, majd elkezdett kicsengeni mintha én tárcsáztam volna, de ugye mivel az én mobilom csörgött, így nyilván engem hívtak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Akkor hogy hogy én nekem kellett hallgatnom a kicsengést, miközben csak fogadtam a hívást? Hogy van ez?
2011. szept. 28. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet valaki csak megszivatott:D más ötletem nincs, velem ilyesmi még nem történt
2011. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy hogy pl automata hívott téged, és amikor felvetted, akkor elkezdett becsörgetni egy szabad ügyintézőhöz vagy rögzített felvételt lejátszó modulhoz.

Ez bevett szokás tömeges telefonos információs közlés, ügyfélszolgálati ügyintézés automatikus kiértesítés esetében.

2011. szept. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fax volt, általában ez annak a hangja lenne, velem is ilyen előfordult már.
2011. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mert ha automata vagy fax vagy akármi volt akkor miért hívott engem?Téves automata volt?Csak mert én semmilyen tömeges dologgal nem állok kapcsolatban, ritkán használom a telefont akkor is csak egy két ismerősömet hívom azért furcsa.Nekik meg nincs automatájuk , se faxuk.
2011. szept. 30. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:

"Csak mert én semmilyen tömeges dologgal nem állok kapcsolatban"


De.

Vagy kizárólag neked van az országban mobiltelefonod és a szolgáltató csak miattad van?

2011. okt. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez utóbbit nem értem mire gondolsz, én arra, hogy nem hívogattam semmilyen szolgáltatót vagy egyéb hasonlót ahol diszpécserek vagy telefonos ügyintézők vannak pl. nem jelentetem be a t-online-hoz internetes hibát, amit el kellene hárítaniuk és ezért visszahívnának és hasonló.Hmm nem tudom.
2011. okt. 1. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Én az elvet próbálom megértetni veled.

Azt hogy nem lehetetlen, akkor is ha te nem látod értelmét.

Így már világos?

Hogy konkrétan miért csöngött a telefonod azt ne itt akard megtudni.

2011. okt. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, előfordul, hogy téves fax.
2011. okt. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!