Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb messenger...

Melyik a legjobb messenger amit marketről lehet letölteni?

Figyelt kérdés
már a telefonom van az ebuddy de nem tetszik és nem is jó mert hiába jelentkezek ki mindig azt mutatja még utána is, hogy fent vagyok. nagyon megköszönöm ha írtok jó messengert :)
2011. szept. 29. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom miért, de nekem amúgy mindig kijelentkezik rendesen. ami nekem zavaró, az az, hogy kiírja állapotomnak a linket, és az ottmarad. én a messenger withyou nevű alkalmazást használom, hasonlít az iphone-os hivatalos windows live messenger-re, tehát szerintem ez a legjobb.
2011. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Ebuddyval semmi gondom :)
2011. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2011. okt. 1. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az MSN Live Messenger van fent. Nem használom túl gyakran, de jónak tűnik, ráadásul nagyon PC-s hangulata van.
2011. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én epinephrine-t használok és sztem teljesen jo
2011. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!