Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova kell hivatalos levelet...

Hova kell hivatalos levelet küldeni a T-mobilenak?

Figyelt kérdés

Nem találom sehol a címüket, illetve nem tudom, hogy hova küldjem, a hozzám legközelebbi t-mobile kirendeltséghez, vagy hova? Se normális telefonszámot nem találok, ahol megkérdezhetném..máskor el tudom intézni, de ezek szerintem ez nem az én napom :(

Segítségeteket előre is köszönöm!


2011. szept. 29. 16:46
 1/6 anonim válasza:

Itt van kb 4-féle elérhetőség... fura, hogy nem találtad "sehol" 1 klikkre van a főoldaltól.


[link]


Egyébként nem hinném, hogy a postai levél lenne a legjobb megoldás, ha el akarod őket érni.

2011. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
E-mailben szeretném elküldeni
2011. szept. 29. 17:07
 3/6 A kérdező kommentje:

Jajj köszi :)! Ezeket a telefonszámokat próbáltam, illetve nézegettem, de nem jöttek be, az egyiket felhívtam, de nem jutottam semmire, a másiknál meg nem volt ilyen opció, hogy az ügyintézővel beszélhessek.Mindegy, megvan az e-mail címük, csak azt nem vettem észre elsőre :))


Köszikösziköszi!!!

2011. szept. 29. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezekszerint nem igazán vagy tisztában a hivatalos levél fogalmával...
2011. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerinted a 1430 mire van?? ÓÓÓÓ atyááám.
2011. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És az email még mindig nem hivatalos és nem elfogadható. Csak írásban.
2011. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!