Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilomról 95%-ban egy...

A mobilomról 95%-ban egy számot szeretnék hívok, azt viszont szeretném ingyen (budapesti vonalas). Van olyan csomag, ami ezt lehetővé teszi?

Figyelt kérdés

Vonalas telefonon tudom, hogy létezik ilyen előfizetés, de nekem mobilról kellene. Jelenleg a telenornál vagyok, de nem gond ha váltani kell.


Köszönöm.


2011. szept. 30. 12:21
 1/5 A kérdező kommentje:
"számot szeretnék hívok"... magyaros voltam a sok átfogalmazás után:) a "szeretnék"-et satírozzátok át ceruzával.
2011. szept. 30. 12:22
 2/5 anonim ***** válasza:

És ez itt szerinted a telenor ügyfélszolálat?

Bemész, megkérdezed, fél perc alatt megmondják és meg is tudod kötni velük a szerződést azonnal.

2011. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ.
2011. szept. 30. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:

A telenornál van egy vezetékeshívó szolgáltatás (ingyen megrendelhető praktikumra is) 5Ft/perc

[link]


vagy Családi Csomag

[link]


de bővebb infot a telenornál kaphatsz

[link]

[link]

2011. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. szept. 30. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!