Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy az internet a...

Miért nem megy az internet a telefonomon? Hálózati hiba. Eddig működött! Mi lett vele?

Figyelt kérdés

Mielőtt lehurrognátok, keresgéltem, de nem találtam rá megoldást a kérdésekben!

T-mobilos vagyok és csak az ingyenes facebook-ot szoktam használni. Napok óta nem megy. Azt írja hálózati hiba. Próbáltam más oldalakat is, de mindenhol ezt írja. Nem értem mi történt vele, nem nyomtam el semmit! Próbáltam hívni a 1430-as ügyfélszolgálatot, de ott aztán senkivel nem tudtam beszélni, pedig szenvedtem vele egy darabig.


2011. szept. 30. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig az ügyfélszolgálat a legkompetensebb ebben a kérdésben. Van rálátásuk a rendszerükre, valószínüleg ki tudják deríteni, mi a hiba. És igen, sajnos sokat kell várni az (élő) ügyfélkezelőre.
2011. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De többször végighallgattam az összes menüpontot, belementem azokba amik a témához kapcsolódnak, de senkivel nem tudtam beszélni. Nem értem. Azért gondoltam, hátha valaki tapasztalt már ilyet. Vagy tudja melyik menüpontnál van elrejtve az ügyfélszolgálaton az élő kapcsolás. :)
2011. szept. 30. 15:19
 3/3 anonim válasza:
Nekem ez azért nem ment,mert nem volt a telefonomon 15 forint(ennyi pénznek lennie kell a telefonodon,hogy használhasd)
2012. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!