Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C5-03 VS Samsung Galaxy...

Nokia C5-03 VS Samsung Galaxy Mini. Szerintetek melyik a jobb és melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
symbian,,android melyiket akarod ??
2011. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jobban tetszik az Android, csak azért tettem fel a kérdést, mert kb. ugyanolyan árban van a két telefon, és a Nokiaban jobb kamera van, nagyobb felbontás stb. ezért elgondolkodtam rajta, hogy bár igaz, hogy symbianos, lehet, hogy megérné megvenni. Amúgy most tényleg annyira csúnya a Galaxy Mini kijelzője? Tényleg annyira zavarja a szemet? Mert a GSM-online tesztjéből ezt szűrtem le.
2011. szept. 30. 19:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem rosszabb mint a nokiáé 3.2 mpx nél meg nem kell nagyobb ha nem akarod elöhivatni a képet ugyse látod a kijelzön meg a monitoron se ...
2011. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Mini kijelzője csapnivaló. Hiába az Android, de a szemed kifolyik annyira gáz a felbontása 320x240 Vicc 2011-ben. A C5-nek meg 640x360. Inkább C5.
2011. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem értem mit b@sztatjátok a mini kijelzőjét!

lehet számokban nem nagy de én nem egyszer fogtam kezemben huzamosabb ideig és semmi pixelesedés meg ilyeneket nem láttam!


szóval ezek közül mini!

2011. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Barátomnak mini-je van, szerinte jó a kijelzője, nekem nem jön be, mert iszonyatosan látszódnak a pixelek.
2011. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A kijelzőt leszámítva egy eléggé jó telefon. De én attól még a C5-öt választanám.

2011. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is a Minit javasolnám ha nem cseszték volna el ezzel a förtelmes kijelzővel. De sajna így C5.
2011. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ezért vagy azért, de nekem minim van 1 hónapja és nekem megfelel a kijelzője is. Mindig azok mondják, hogy milyen szar a felbontása akik még életükben egyszer nem fogták akezükben csak elolvastak 1 cikket róla és most azt hiszik ők a királyak a ZTEjükkel.
2011. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsó ezt neked írom...

vettem egy galaxy minit és lecseréltem 6 hónap után egy ZTE Bladera mert a mininek rohadt pixeles a kijelzője a zte bladenak meg kiraly

2011. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!