Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 500-ban van grafikus...

Nokia 500-ban van grafikus gyorsító? Kapacitív érintőképernyője van?

Figyelt kérdés
Ha van akkor milyen, és az érintője nyomásérzékeny vagy kapacitív? bocsi hogy 2-t írok egybe de erre nem akartam külön kérdést írni.
2011. okt. 1. 16:09
 1/5 Maka1234 ***** válasza:
mind2 igen :D
2011. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt még szabad-e megkérdeznem hogy a grafikus gyorsító új mint az új belle modellekben, vagy aza a Broadcom mint pl a C7 vagy N8-ba van?
2011. okt. 2. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
GPU vagyis grafikai gyorsító az S^3-tól van a Nokiákban, vagyis a c7-ben is és az n8-ban is van...és nem is olyan rossz...bár hogy ne jöjjön most egy SGS2 fan vagy alma fan, nem olyan jó mint az Iphone-ban vagy az SGS2-ben
2011. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
öhm azt tudom mert valahol véletlen rábukkantam ma hogy MÁS van mint az eddigi S^3 telókban (C7,C6-01,N8,E7), asszem olyan mint 600,700 és 701-es telókban aminek sehol sem találom a típusát.ez azért érdekelne főképp mert ha új telefont veszek akkor ne legyen nagyon hamar elavult. az S^3 telókban már nem mostani van kb 3-4 éves típus már.
2011. okt. 8. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de tévedtem....A Nokia 500-ban NINCS GPU!!!

vagyis csak az a szerencsétlen 1GHz-s proci felelős mindenért. De az ára miatt elnézendő....

2011. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!