Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb Androidos...

Melyik a legjobb Androidos mobiltelefon?

Figyelt kérdés
Véleményetekre lenne szükségem,ugyanis telefont akarok venni,androidosat,és maxiumum 70 ezret tudnék rá költeni.
2011. okt. 1. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:

galaxy s2

és ez egyben a legjobb telefon jelenleg!

2011. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok,csak az a baj ezzel,hogy 150 k-ba kerül de az s olyan 90 körül van ha még valamit teszel hozzá
2011. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltál,én a Sony Ericsson Xperia x10 mini pro,vagy a Sony Ericsson Xperia x8,vagy a Sony Ericsson Xperia Neo,vagy a Samsung Galaxy Ace-t néztem ki,de nemtudom hogy melyik a legjobb ezek közül.Hosszu távra,és használható legyen bármilyen játékok,facebook,msn,stb használatára!
2011. okt. 1. 19:17
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
70 ezer? Kár gondolkodni, egyértelműen HTC Desire. 71 ezerbe kerül (e-shop) és ennyiért véletlenül sem veszel jobbat. A tavalyi év legjobb telefonja, és bár már vannak komolyabbak, véleményem szerint még ma is megállja a helyét felsőkategóriában.
2011. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Lemaradt: amiket felsoroltál, azokat egybevéve is megeszi reggelire ;)
2011. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Sony Ericsson Xperia x10 mini pro-tvagy Sony Ericsson Xperia x8-at nem ajánlom, nagyon nem jó választás (tapasztalatból mondom) én 60ért vettem decemberben, most 30ért próbálják elpasszolgatni, szerinted miért?:P:D
2011. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne utolsó, milyen rossz tapasztalatod van az X8-al, egy ismerősöm épp azt fontolgatja.
2011. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom választottál-e már,de én a Galaxy Ace-t vag az Xperia Mini Pro-t ajánlom,nekem is azvan (mostis azzal írok) és nagyon jó kis telefon nincs semmi baja pedig lassan egy éve fogom használni és párszor már leejtettem MSN stb tökéletesen fut rajta.Ha pedig nagyon belassul fagyogat akkor elviszem szoftverfrissítésre.Szóval én ezt ajánlom neked.;)
2012. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
jelenleg a galaxy s3
2012. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy is az S3, már fél éve kijött az S8 :D
2017. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!