Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy jó modern...

Ha veszek egy jó modern telót, az meddig lesz az?

Figyelt kérdés

Gyorsan fejlődik az ipar.

Ha most veszek egy okos telefont, mittomén 70-80 ezerért, akkor az m,eddig lesz olyan jó?

Jővőre már jönnek az újabbak, és jobbak ugye?

Szóval 2-3 év múlva már az egy sima átlagos telefon lesz a sok közül nem?:


2011. okt. 2. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Jah, kb.
2011. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2-3 év múlva nem sima telefon lesz, hanem egy őskövület. 1 év múlva lesz átlagos teló, kivéve, ha komoly felsőkategóriás gépet veszel. Az talán 2 évig nem avul el.
2011. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ha veszek egy jó modern telót, az meddig lesz az?"


Eddig még soha semmit sem vettél?

Eddig is fejlődött minden, akkor is ha nem volt szuper (70-80 ezerért közép-felső kategóriás) telefonod.

Ha ez a dolog zavar, szerintem várj 2-3 évet és akkor vegyél valamit.

Megnyugtatlak, a legjobb holmi is előbb-utóbb hulladékká válik a legnagyobb igyekezeted ellenére is hogy ne legyen az.

Az okostelefon kifejezést a parasztoknak találták ki hogy megvetessenek vele mindent. Én személy szerint olyan dolgot szoktam venni, amire szükségem van. Speciel leülök, megnézem a kínálatot, mi mit tud, mennyibe kerül, mennyire megbízható és kiszolgálja-e az igényeimet.

Lehet hogy 80 ezerét, de lehet hogy 8 ezerért kapom meg azt ami nekem kell. Nem az árlista irányít, vagy az hogy másoknak is van-e.

Az pedig természetes hogy ha kitalálják hogy pl. mobilba 3D hologram kivetítőt szerelnek és neked irtóra tetszene a dolog, akkor nyilván a régi mobilod elavultnak fogod tekinteni.

2011. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Konzumidióta irányból közelited meg a problémát. Tedd fel ezt a kérdést:

- A telefonom vajon alkalmas lesz-e 2 év múlva azokra a funkciókra, amikre most használom? Figyelembe véve, hogy mennyi új progi jelenik meg útközben.

(segitek: igen alkalmas lesz rá)

De ha nyugtalan éjszakákat szerez majd, hogy addigra a pistikének már iphone 8-a van, és azon pöntyögi az sms-eket, akkor ne habozz beállni a sorba :)

Ezt a választ egyébként egy 6 éves, remekül működő pc-n írom.

2011. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!