Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire S: hívás közben...

HTC Desire S: hívás közben hogy kapcsolhatom ki a képernyőt?

Figyelt kérdés
Zavar, hogy ha kicsit közelebb teszem, bekapcsol, ha távolabb ki. Volt, hogy már így véletlen megnyomtam egy billentyűt az arcommal. Van erre valami beállítás valahol? Köszi előre is!
2011. okt. 2. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek pont fordítva kéne működnie. Ha közel teszed az arcodhoz ki kell kapcsolnia a kijelzőnek nehogy megnyomj valamit, ha meg távolabb akkor meg vissza kell, hogy kapcsoljon. Ennek alapból így kell működnie és tudomásom szerint épp ezért nincs is rá semmilyen beállítás. Vagy a rendszerrel van valami gond, vagy az érzékelővel. Érdemes lenne bevinni a szervizbe.
2011. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg újra.

Hívj egy ingyenes számot és közben az érzékelő elé tedd oda a tenyered.

Akkor kellene kikapcsolnia ha közel teszed.

Ha nem így van és garanciás, akkor tudod mi a dolgod.

2011. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! kipróbáltam, nagyjából jól működik, de ha már egy centire elviszem a fülemtől, kivilágosodik.

nincs erre valami android app, ami szabályozza? én soha nem szoktam kihangosítani, nem kellene nekem semmi, csak a letevés gomb.

2011. okt. 2. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!