Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Satio vagy...

Sony Ericsson Satio vagy Nokia N8? Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Én kemény Sonys vagyok, de sajnos az előző telefonom beázott, így most egy újon töröm a fejem. Eddig Sony-k közül a K750-nel és a K850-nel volt dolgom, és egyikben sem csalódtam egy picit sem. Elég sok Nokiát tartottam már a kezemben, de tőlem mindig is messze álltak. Nem szeretem a menüjét, és nem is ahhoz vagyok szokva. Most viszont ahogy olvasgatok az N8-ról, meg 1-2 alkalommal volt lehetőségem pár percre kipróbálni, megtetszett. Viszont utánanéztem, és láttam hogy nagyjából hasonló dolgokra képes a Satio is, és mivel az Sony így valahogy közelebb áll hozzám. Én, elég sok emberrel ellentétben a telefont nem csak telefonálásra használom, hanem zenehallgatásra, fényképezésre, meg hát nagyjából kihasználom az összes lehetőséget. Most attól eltekintve, hogy ki melyik cég pártján áll, szerintetek a kettő közül melyik telefon a jobb? És miért? A válaszokat előre is köszönöm!
2011. okt. 2. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem csak multimédiára kell, hanem picit játszani, szórakozni akkor Nokia N8 de ha csak ha multimédia kell akkor SE Satio.
2011. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

alap hogy N8 mivel a satioval sok a gond, nagyon elrontották az érinő felületét, pl: nyomkodod az ujjaddal és nehezen reagál stb.. nem vagyok nokiás, nekem is mindig SE volt, de bátyám vett satiot fél évvel ezelött, mondván hogy 12 megapixel kamera hűűű meg minden, azt az 5megapixeles iPhone4- jobb képet csinált mint az.

az oprendszere egy katasztrófa, a kezelhetősége 0.

szoval gondold meg mit veszel, de ha anyira akarod az SE akkor elötte probáld ki mindenképpen, ne hogy csalódás legyen.

2011. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elözö vok:

még hozzá raknám hogy az iPhone 4-em brutál leverte a satiot multimediába.

2011. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Igen hallottam már pár helyről, hogy sokakban csalódást keltett a telefon. Ez esetben maradnék a Nokia mellett, bár előtte feltétlenül ki akarom próbálni mind a 2 telefont.
2011. okt. 2. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Az új frissítéssel nagyon jó az Sˇ3 inkább az N8 nem bánod meg,de ahogy írtad feltétlenül ki kell próbálni.
2011. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!