Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok rárakni az...

Hogyan tudok rárakni az iphonera alkalmazást és játékot?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy használt iPhone-t (3g) és letöltöttem hozzá alkalmazásokat de amikor az itunessal telepíteni akarom akkor olyat ír ki hogy "Iphone not sign in."Hogyan oldhatnám meg ezt a problémát?
2011. okt. 2. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
létre kell hoznod egy apple ID-t
2011. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de ott meg kell adnom a bankkártyaszámom ami meg nincs :(
2011. okt. 2. 17:55
 3/14 anonim ***** válasza:
annyi az egész h az itunesben keress 1 free alkalmazást menny rá h letöltöd és kiiírja h jelentkezz be , ott lehet regisztrálni is , és ha így regisztrálsz akkor nemfog kelleni
2011. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
regisztráltam de amikor akarom letölteni az ingyenes alkalmazást azt mondja hogy nézem meg újból a profilomat mert nem írtam be néhány adatot és ot kéri a számlaszámomat...
2011. okt. 2. 19:21
 5/14 anonim ***** válasza:
Regisztráció elején ki lehet jelölni, hogy van-e kártyás vagy nincs. Gondolom te a kártyásra mentél rá. Szerintem csinálj egy újat, és ott a legelején válaszd kártya nélkül. Pontosan nem tudom, mert rég csináltam, de tuti van ilyen lehetőség. Utána nem lesz gond.
2011. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
[link] én itt nem látok ilyet :(
2011. okt. 2. 19:31
 7/14 A kérdező kommentje:

Még egy zenét sem tudok rárakni a küldővincseszterről csak az asztalról

már megbántam hogy megvettem....

2011. okt. 2. 19:40
 8/14 anonim ***** válasza:
-.- ettől egyszerűbb okostelefon nincs , talán neked még tényleg kellet volna várni pár évet , ha abból nem értetted meg , amit én leírtam.
2011. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

képzelld el ha úgy regisztrálok akkor is kell

amúgy meg ha bejelentkezek ezt írja ki [link]

2011. okt. 2. 20:05
 10/14 A kérdező kommentje:
na jólvan megvan!zenét még nemtom hogy kell rárakni.. de majd megoldom
2011. okt. 2. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!