Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia mini pro, biztonsági...

Xperia mini pro, biztonsági zár. Most mit kezdjek ezzel? *fontos* (többi lent)

Figyelt kérdés
Az alakzat rajzolás már nem szerepel lehetőségként,mind a 20x eljátszották,viszont a biztonsági kérdésre sem tudható a válasz.PC Companion-nt próbáltam alkalmazni,de mivel blokkolt a telefon,így a géphez sem csatlakozik. Mi a teendő ezek után?
2011. okt. 3. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg kéne, hogy kérje az elsődlegesnek megadott gmail fiókod jelszavát. Már ha bejelentkeztél a telefonon a gmail fiókba.
2011. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmiféle ilyesmit nem kért :/ ..meg igazából, nem rémlik,hogy megadtam volna valaha is.
2011. okt. 3. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig nem ártott volna, így lehet használni lényegében teljesen a rendszert pl. a Market is csak akkor megy, aminek a használata meg egy androidos telefonnál alap dolog.

Viszont a tárcsázót még el kell tudnod érni. Írd be ezt:

*#*#7780#*#*

Ez a factory reset kódja. Ugyan az a hatása mint ha menüből adnák ki a parancsot hozzá (Settings->Privacy->Factory reset) és akkor szépen minden törlődni fog, visszaáll gyári állapotába a telefon. És máskor meg ne állítsál be semmiféle biztonsági kódot ha elfelejted. Ha már ilyenre adod a fejed akkor illene észben tartani a kódot.

2011. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valóban,jogos (: Csak sajnos nem számoltam azzal,hogy valaki annyira kitartó lesz,hogy 20x is elrontja az alakzatot,ezért is nem vettem komolyan. :/ Köszönöm az eddigi válaszokat,azonban semmi sem történik ahogy beírom a karaktereket. Kitörli őket magától,és ennyi.. O.o
2011. okt. 3. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor flash toollal még mindig újra lehetne rakni a romot. Vagy szerviz
2011. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!