Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem látszik az IPhone-on...

Miert nem látszik az IPhone-on Facebook-on az uzenofalamon levő írás? Pl. Idézetek.

Figyelt kérdés
Kivel lettem ismerős és zene link látszik, de mas miert nem ?
2011. okt. 3. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán nem támogatja a böngésző. Szedj le egy normális böngészőt PC user agent támogatással. Bár nem tudom ios-re találsz-e olyat.
2011. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik iPhone? A kérdésedből sok minden nem derül ki. Szedd le az iPhone Facebook appot!
2011. okt. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4-es Iphone. Szerintem érthető a kérdés. Amit neten látok és VAN az üzifalamon, abból semmi sem látszik a telefonon. Kiraktam (kértem) egy csomó idézetet. Abból 2db //miért épp az a 2 fog. sincs// látszik! És linkek, kommentek, stb.. Béna FB app.. Jót nem olvastam róla eddig. Ha más a gond, nem tudom mi az.
2011. okt. 13. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne azt a szutyok mobil fészbúkot használd, hanem a rendeset, böngészővel.
2011. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!