Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a rootolás sikerül, akkor...

Ha a rootolás sikerül, akkor hogyan tudnám ellenőrizni?

Figyelt kérdés
Az SU request mit jelent? Mert találtam 1-2 appot, ami ezt írja, s fekete a háttere. Amúgy Vodafone 845ről van szó.
2011. okt. 3. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert találtam 1-2 appot, ami ezt írja, s fekete a háttere


Ott elő kéne jönnie két választási lehetőségnek. Az egyik az engedélyezés a másik a tiltás. Ez az üzenet lényegében arra akar utalni, hogy megadod-e az alkalmazásnak a root jogosultságot. Ha ez előjön akkor több mint valószínű, hogy sikerült a rootolás.

2011. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Superuser
2011. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a superusernél is ugyanezt dobja be. De amúgy mindent ugyanúgy csináltam, ahogy leírták, mégis valami akkor rossz lehet..
2011. okt. 3. 20:32
 4/12 anonim ***** válasza:
rootcheck programmal.Marketen fent van
2011. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Okés, mingy. megnézem. Amúgy ha nem is sikerül a rootolás, akkor attól még a recovery módot beadja? (az a zöld írással ellátott valami)
2011. okt. 3. 20:39
 6/12 anonim ***** válasza:
A recovery-t az igen, de az a gyári recovery lesz. Az meg csak többnyire helyreállításra jó. Ha romot is fel akarsz rakni ahhoz valamilyen másik recovery fog kelleni pl. amonra, cwm, openrecovery. Azt meg csak rootolt telefonra lehet feltenni.
2011. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A videó meg leírás alapján próbálkoztam vele, de nagyon nem lett semmi vele, mivel azt írja, hogy húzgálni kell a kábelt mikor indítom.. de végülis sztem azért is kell kihúzni, mert alapból tölteni akarja a telefont, s akkor indulni akar mindig.
2011. okt. 3. 20:45
 8/12 A kérdező kommentje:
Találtam 1 progit, amivel állítólag rootoltam a telót, a neve z4root. Itt megkérdezi, amit leírtatok és működik is a program. De a kérdésem az, hogy a romcserekor ez jó?
2011. okt. 3. 21:08
 9/12 anonim ***** válasza:

A z4root? Mert azzal csak rootolni tudod a telefont (már amelyik támogatott).

Maga a root viszont igen, jól jön ha romot is akarsz cserélni a telón.

2011. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]

Van rajta ideiglenes Root meg maradandó, de a maradandót is unrootolni lehet. Akkor ezekszerint a romcsere is simán menni fog, ugye?

2011. okt. 3. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!