Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG optimus Black vagy HTC...

LG optimus Black vagy HTC Sensation?

Figyelt kérdés
18. Születésnapomra kapom. Ez a két telefon tetszik. Internetezésre, sok telefonálásra és zenehallgatásra használnám. De fontos az is hogy azért valamennyire nőies legyen. Köszönöm
2011. okt. 3. 22:13
 1/9 anonim válasza:
Az LG sokkal nőiesebb, viszont ez LG-k egy kalap sz*rt sem érnek. Inkább a HTC-re szavazok.
2011. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szintén egy szavazat a HTC-re!!!!!!
2011. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben: az LG-ben semmi nőiesség nincs, mondjuk a Sensation-ben se sok. Viszont a HTC egy sokkal komolyabb készülék, megeszi reggelire az LG-t. Ezenkívül megbízhatóbb is, mint márka.
2011. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bp1985 ***** válasza:
A sok telefonálás mit jelent nálad? Mert egy okosteleon nem fog több napig menni normális használat mellett.
2011. okt. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ez utóbbi hozzászólóval nem értek egyet. Nekem a Nokia 5800XM-om átlagos használat mellett (ez azt jelenti, hogy itt-ott fotózok, esténként egy kis zene, napi néhány rövidebb hívás) 4 napot elmegy, ha kicsit többet piszkálom 3-at. A HTC Desire-öm szintén ilyen használat mellett 3 napig elmegy, sőt van, hogy néha a netre is felugrok wi-fi-n keresztül, és így sem tudom lemeríteni 2 nap alatt. Nem értem ti mit csináltok az akkumulátorokkal... a felét megeszitek?
2011. okt. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bp1985 ***** válasza:
A desire az életbe nem megy 3 napig... Nekem is van, és 1 nap alatt gond nélkül lemerül. Az 5800-át meg ne soroljuk a htc-k közé. Akkor hogy te is értsd. Intenzív használat, amit a kérdező akar, úgy sehogy nem bírja 1 napnál tovább egyik okostelefon sem. Akkor bírhatja az 5800, ha nem használod, csak annyit, amennyit te leírsz. Meg kicsit más kaliber is. Egy 5800 jóval gyengébb, mint a desire.
2011. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a HTC-t választanám.
2011. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, itt most az akkuról van szó. Az 5800-nak nagyon jól bírja az akkuja, bármit csinálok rajta, kivéva ugye a GPS-t. Továbbá a Desire-t még nem sikerült egy nap alatt lemerítenem, még az első feltöltés után sem, pedig akkor megállás nélkül nyúztam. Néhány órás Wi-fi használat mellett is legalább két nap. Ez az én tapasztalatom, hiszen itt van mellettem.
2011. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Így hirtelen pár dolog.Hamár veszel és ezek közül kell htc,tudásban egy szinten vannak de sokkal minőségibb a htc.Viszont kicsit sem nőies egyiksem leginkább hasonlítanak egy tepsire ekkora kijelzővel,véleményem szerint nem igazán fogod kihasználni a tizedét sem annak amit tud egy ilyen telefon sokkal jobban járnál pl egy wildfire s-el azmár inkább mondható nőiesnek.
2011. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!