Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-at vettem kéz...

Nokia 5230-at vettem kéz alatt és nem látja a PC-m. Pc suite-t felraktam, csatlakoztatom és azt írja a gép, "Az USB eszközt nem lehet felismerni", mintha driverhiánya lenne. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Csatlakozáskor az "OVI SUITE" lehetőséget választom, amennyire tudom ezt kell, de a többire se reagál másképp. Ez a barátnőm gépe,nem ismerem annyira,de sztem a SP2 stb ami a progihoz kell megvannak.
2011. okt. 4. 09:30
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
Ovi Suite program fel van telepítve a gépedre? az ugyanis nem árt hozzá...
2011. okt. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én azt hittem csak PC SUite kell,most telepítem az OVI-t is.Az az igazán nagy bajom,én a telefonfejlődésben nagyon lemaradtam....Na meglássuk
2011. okt. 4. 09:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez tök remek,nem is a telefonnak volt nyűgje,másik USB-t kellett használjak....Mindegy,az OVI se árt gondolom :) Köszi !!
2011. okt. 4. 09:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Elkiabáltam,nem ez volt.Most tanácstalan vagyok,de itt valami Windowsos vagy alaplapdriveres nyűg lesz azt hiszem.
2011. okt. 4. 09:51
 5/5 anonim válasza:

nekem is pontosan ugyan ez a problámám, kérdező, mire jutottál vele? esetleg valakinek valami megoldás/ötlet?

fontos lenne!

2012. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!