Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy is van ez? Előfizetéses...

Hogy is van ez? Előfizetéses telefon + go net m díjcsomag. Kérlek szépen SEGÍTsetek!

Figyelt kérdés
Vettem egy motorola defy telefont. Eco díjcsomagban vagyok, és gonet M mobilinternettel. Ha a 100 mb internet adatforgalmamat elértem, akkor nincs túlforgalmazási díj. Ez eddig OK! De...előfizetéses a telefonom, és nem akarom hogy egekbe szökjön a számlám. Szóval a kérdésem az lenne, hogy most így mi a helyzet?? Remélem értelmesen kérdeztem :) Értelmes válaszokat várok :D KÖszönöm!!
2011. okt. 4. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mégis mi lenne? Fizeted az Eco havidíját ami ha még jól emlékszem 1890Ft és erre még ráfizeted a go net m havidíját amit viszont nem tudom mennyi és kész. Ha nem beszélsz többet mint az a lebeszélhető mennyiség ami a díjcsomagban van foglalva akkor nem fogsz többet fizetni.
2011. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem fog az egekbe szökni :)32kb/S sebességgel tovább netezhetsz, ha elérted a 100MB-ot.A túlforgalmazási díj nélkül, azt jelenti, hogy további adatforgalmi díjat nem számolnak fel.Tehát a kb 1000 forintos havidíjon felül, nem fizetsz többet.

Remélem elég szájbarágósan magyaráztam :)))

2011. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek, attól féltem, hogy ha letelik a 100 MB, akk a teló úgy fogja venni, minth nem lenne netcsomagom, és számlálja a MB-okat :) Akk megnyugodtam, köszönöm mégegyszer, és ment a Zöld kéz ;)
2011. okt. 6. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!