Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerbiai vagyok es vegre a...

Szerbiai vagyok es vegre a szerb telenorhoz is meg erkezett a TelenoOneTouch mobiltelefon? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretnek venni itt Szerbiaban Telenor OneTouchot azert mert ide is meg erkezett.Egy kerdesem lenne.Alapbol benne van a magyar nyelv mert Szerbiaban veszem?Mert amikor neztem azt irja a tablazatban hogy:szerb nyelv van.Azert meg lenne benne magyar nyelv?
2011. okt. 5. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ide elég kevés szerb ír mostanság, és eddig egyikük se jelezte ezt a problémát.

Gondolom tudsz szerb nyelven, akkor meg is tudod érdeklődni a vásárlás előtt hogy ne vegyél zsákbamacskát, vagy kérj meg valakit.

Ez kb olyan kérdés volt mintha én kérdeznélek hogy a telefonomban van-e szerb nyelv. Tényleg, nem tudod?

2011. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak:

A vajdasági magyar fiatalok is ugyanúgy tanulják a szerbet az iskolában mint te az angolt, sokáig nem beszélik rendesen a nyelvet.



A nyelvi bajokkal ne törődj, Morelocal-ra kell majd rákeresned google-ben, azzal bármilyen nyelv hozzáadható

2011. okt. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok köszi
2011. okt. 5. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!