Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb érintőképernyős telefon 20-50 ezer forint között?

Figyelt kérdés
Most készülök új telefont venni, de nem tudom igazán ledönteni, melyik is lenne nekem jó. Semmiféleképpen nem akarok kiadni 50 ezret vagy többet egy telefonért, de azért csak legyen már jó, tudjon sok mindent és bírja is ki sokáig. Mit javasoltok? Esetleg nektek mi vált be?
2011. okt. 5. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy 20 vagy 50.

Amúgy én a Blade-re szavazok.

Azt meg egyik okostelefontól se várd, hogy sokáig bírja.

2011. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyszerű, pedig én nem szeretném folyton váltogatni a telefonom. :/

Köszi a választ!

2011. okt. 5. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Telenor One Touch a legjobb.
2011. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Blade-nél nem jobb, de ár-érték arányban valóban verhetetlen.
2011. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azért a Samsung Galaxy Minit se hagyjuk ki :D nekem az van és vmi havidíjas baromsággal vettük meg m1 amúgy ez is 20 50 ezer forint közt van (amugy 40 alatt van asszem de nem tom)azért 600 MHz-s teló és sok mindenre képes,alkalmazások minőségénél mindent visz a telefon de azért a ZTE Blade sem rossz csak sztem az drágább, meg a többi okostelefon is 1000 MHz-s ugyhogy árához képest jó :)
2012. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bocsi kijavítom játékoknak a minőségénél mindent visz, mert azért a képernyő is szép tiszta :)
2012. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szebb grafika :)
2012. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Galaxy Mini egy hulladék, annak van a legrosszabb kijelzője az egész felhozatalban.
2012. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de az árához képest nagyon jó. nekem az van és érdekes nem vettem észre semmit a kijelzőjén és elég jó :/
2012. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!