Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A HTC mobilok közül melyik a...

Snoopí kérdése:

A HTC mobilok közül melyik a jobb, megbízhatóbb? 1. Sensation 2. Desire S 3. Desire HD vagy esetleg valami másik típus vagy márka?

Figyelt kérdés
Számomra fontos lenne ha tudná: gps navi
2011. okt. 6. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Sensation 2. DHD 3. DS Ebben a sorrendben.

Bár én nem vennék HTC-t, versenyképes, jó minőségű telefonok, de a súlyuk jóval több, mint bármelyik versenytársuké.

GPS mindben van.

Ha ennyi pénzed van rá, vegyél inkább Samsung Galaxy S2-t. Nem szeretem a Samsungot, személyes tapasztalatom nincs is az S2-vel, de meggyőzőnek tűnik a tesztek alapján.

2011. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves Jolinar

Köszönöm a válaszodat.

Az túlzás,hogy ennyi pénzem van. De nem fél évre veszek telefont és azért szeretnék egy jót,mert évekig fog mellettem "szolgálni".

Samsungot nem ismerem, igaz a HTC-t sem. Azt hiszem ez hosszú folyamat lesz nálam, mire sikerül döntenem. :)

2011. okt. 6. 10:25
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Szinte mindenben egyetértek az első hozzászólóval, kivéve az S2-t. Akkor inkább vegyál egy SE GA628-at valahonnan egy régiség boltból. A HTC jó, jó helyen kopogtatsz.
2011. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bp1985 ***** válasza:
Nekem van egy sima desire. A hd-hoz csak mm-be volt szerencsém nyomkodni. Nem rossz az sem, bár 5 perc nyomkodás után nem mondok véleményt, mert nem lehet. Állítólag nagyon jó telefon a hd is. Az s-t megint nem ismerem, de a htc soha nem gyártott rossz telefont.
2011. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is a válaszokat. Lenne egy olyan kérdésem,hogy ezekre a telefonokra Igo-t fel tudok tenni? mert ahogy olvastam "GPS navigáció fajtája: internetkapcsolattal/online".

És még annyi felvilágosítást szeretnék kérni, hogy a Sensation mivel jobb, mint a Hd-s?

2011. okt. 6. 11:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet és működik offline.


A Sensation könnyebb

Jobb a kijelző felbontása (szebb kép)

3.0-s bluetooth

Alapból újabb szoftver

Van másodlagos kamera

Jobb akkumulátor

Jobb videó (1080p)


Szóval azért van különbség, ebből is a legfontosabb a kijelző felbontása (ekkora méret mellett)

2011. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:
2011. okt. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hm, segítettetek a döntésben. Úgy néz ki hogy a sensation mellett döntök, de elötte elmegyek és megnézem,mert szerintem túl nagy teló. Jó volna elöbb ki probálni, csak nem tudom hol tehetem meg ezt. :(

Ahogy olvastam itt és máshol is mindneki erre voksol :)

hálám mindenkinek :)

2011. okt. 6. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!