Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hiphone C5000-re hol lehet...

Hiphone C5000-re hol lehet találni magyar szoft-ot? /firmware-t?

Figyelt kérdés
Haver megkért csináljam meg a telóját mert angol,de sehol sem találok magyar soft-ot :/
2011. okt. 6. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre nem nagyon fogsz találni magyar FW-t, esetleg próbálkozz valami erre szakosodott oldalon (ha nem mindegyik kínai lesz :D). Mondjuk nem értem, hogy ha valaki nem tud angolul, miért vesz olyan telót amihez még a magyarítást se tudja megoldani?
2011. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van hozzá...
2011. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Ilyen kamu műanyagdarabokra jó ha van olyan gyári, ami tökéletesen működik. Nem fogsz hozzá magyart találni. Amit magyarnak mondanak, az is csak félig magyar.
2011. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem,köszönöm

amúgy nekem is meg volt a véleményem a telóról,mivel eléggé nevenincs,de nem is olyan rossz :)

2011. okt. 7. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!