Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokai 5230-ra van Szoftverfris...

Nokai 5230-ra van Szoftverfrissítés alkalmazás?

Figyelt kérdés
Ovi Suite meg stb nem nagyon jön be... nokia oldalán is írja menjek a szoftverfrsissítések programra de nekem nincs ilyen csak a beállíásokba egy menüpont... nem tudnátok belinkelni egy alkalmazást?
2011. okt. 7. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
nokia.hu b...meg !! ott elolvasod megcsinálod ...
2011. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na azért nem egészen...mert a Nokia.hu is az ovi sute-ra küld...ha az nem jön be neked, akkor *#0000# majd megjelenik a telefon adatai, opciók/frissítés...szerverprofilt létrehozol és utána elvileg lekéri a legújabb frissítést.....
2011. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: b..meg nokia.hu-n nem sok infot kapok amiről akarok!! 2. válaszoló: tudom hogy a *#0000# bejön az eszközfrissítések, de én alkalmazást keresek ami hasonló mint S^3-on. 5230-ba nincs wifi igaz netem van, de szerverprofilt hiába töltöm ki úgy ahogy a nokia oldalán mutatja az adatokat azt írja a Szerver nem válaszol. Ovi Suitet meg nem szeretem mindig befagy és attól félek h majd JAF-al kell újraélesztenem me ovi suite már elbaszta az 5310-es nokiám. ezért keresek alkalmazást.
2011. okt. 8. 10:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van jaffod minek irsz ide ? ez a szerver profilos dolog 10 böl 8 elalszik ..Akkor már tört phoeinxxel csináld meg és flasht honna szerzel hozzá jaff supportrol ??
2011. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De kiírom navifirm !!! és így túl sokat segitetem .
2011. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
milyen alkalmazást keresel, ami olyan mint az s3? azt főzött romnak hívják, és nem lesz olyan mint az s3...inkább olyan mint az n97-é...és igen, azt a romot megkeresed, majd phoenixel felflasheled..ha értessz hozzá..ha nem, akkor nem kell próbálkozni...
2011. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

na a téma elterelődött a flash és a főzött rom-hoz is.

Én nem FŐZÖTT ROM-ot keresek, és nem is akaok flashelni (tudom h kell megjegyzem), hanem ALKALMAZÁST! a gyári szar a *#0000# nekem nem működik meg szar is..

2011. okt. 9. 10:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán értelek 0000 kod verziot ir ki nem fogja magát lefrissiteni . De ha szerver röl akarsz frissiteni biztos hogy megáll ...nem tudom mit szerencsétlenkedsz amikor kiirtam hogy kell letöltened meg mivel csináld meg jol ...
2011. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!