Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone 547i telefon :...

Vodafone 547i telefon : hogyan kell a mem. Kártyáról a multimédia fotóalbumára tenni a képeket?

Figyelt kérdés
Mert ha a mem.kártyán vannak a képek,én nem tudok lapozni vele,de a fotóalbumon igen,és nem tudom,hogyan kell átmásolni őket!
2011. okt. 8. 07:15
 1/5 anonim válasza:
szia! nekem is vodafone 547i telóm van és úgy kell hogy kijelölöd a képeket és ott másolás a bal oldali menüben és a sajátgépre katt ott ami feljön ott cserélhető lemez h (telefon) vagy cserélhető lemez g(memóriakártya) és ott a képek mappába és ott autómatikusan az albumba teszi és ott lehet hajtogatni(lapozni nah!)
2011. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon,nagyon köszönöm!

Még egy kérdés:neked melyik opera verzió van rajta,mert nekem az 5. és úgy hallottam,hogy a 4.3 a rávaló,de nem engedi lecserélni.igy meg néha lefagy a telefon.

2011. okt. 13. 21:19
 3/5 A kérdező kommentje:
eszternek még:ezt úgy csinálod,hogy fent vagy a gépen vele?mert a telefonon nincs ilyesmi,amit írtál.köszi
2011. okt. 13. 21:24
 4/5 anonim válasza:

igen a gépen csak így lehet vagy telefonon mem kártya: képek->többet kijelöl ott kijelölöd amiket akarsz->kész gomb és utána pedig kiválasztod hova akarod áthelyezni!

opera az a 4.3 van rajta asszem!

2011. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
bocsi 4.2 van rajta
2011. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!