Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy CM7 Wi-fi probléma?

Motorola Defy CM7 Wi-fi probléma?

Figyelt kérdés
Üdv! A készüléken jelenleg a 110909-es nightly van fent, és eddig teljesen hibátlanul működött, ma is több órát neteztem rajta aztán mikor újra be akartam kapcsolni, nem érzékel semmit. Nem kapcsolódik fel, konkrétan nem is látja hogy van elérhető hálózat. Mi lenne ilyenkor a teendő? Ha újra kellene tennem a CM7-et, melyik nightly-t javasoljátok? Előre is köszönöm!
2011. okt. 8. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

/system/etc/wifi/wpa_supplicant.conf


nevezd át, vagy töröld a fájlt!

biztonság kedvéért ajánlatos átnevezni inkább, nem törölni egyből.

2011. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem lehet sem átnevezni, sem törölni.

"wpa_supplicant.conf cannot be renamed because the file system is read-only"

2011. okt. 8. 19:32
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt root explorerrel próbáltam a telefonról, esetleg meg lehet valahogy oldani PC-n keresztül?
2011. okt. 8. 19:35
 4/5 A kérdező kommentje:

Sikerült megcsinálnom amit mondtál Android Commander segítségével. Sajnos nem működött :S Átnevezve és törölve sem. Fel tettem még 2 különböző CM7 nightly-t is, és még mindig semmi. Nincs már igazán ötletem hogy mi baja lehet, vagy hogy mit lehetne vele csinálni. Neked még esetleg vmi ötlet?

Az előző választ ez úton is köszönöm!

2011. okt. 8. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:

wipe cache patritiont és wipe dalvik cachet szoktál csinálni rom felrakás előtt, után?csináld meg még1x

ha így se jó, akkor flasheld vissza a gyári 2.2-t.ha az alatt se jó, akkor szervíz.

2011. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!