Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SAMSUNG CHAT? FONTOS! .

SAMSUNG CHAT? FONTOS! .

Figyelt kérdés

Most lesz az első okostelóm, és eléggé kezdő vagyok a témában...szóval nekem ez a mobil elég lenne, nem kell ilyen hiperszuper, csak olyan amin van wifi, meg ilyesmik.Szóval mit kell tudnom erről a telóról? Lehet rá témát tölteni?

Akinek van ilyen telója az mit tapasztal, mennyire van vele megelégedve? Minden infóra szükségem van, mert nem tudok dönteni a Samsung Chat és az LG Optimus me p350 között...:)


2011. okt. 8. 16:51
 1/3 flengyel válasza:
mindenféle képpen a samsungot ajánlom mégis márka....azon van wifi facebook és persze tudsz rá telepiteni témákat is.a z lg se rossz azon már android op fut amire több millió alkalmazás van és érintös(a másik nem)specifikacióra jobb de mégis csak lg.ez az én véleményem de te tudod.reméllem tudtam segiteni.ha van valami kérdésed teló ügyben irj és segitek.flengyel@gmail.com
2011. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Chat az nem okostelefon. Szóval ha okostelefont akarsz venni akkor az optimus me-t vedd.
2011. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én az LG mondom mert jobb a Chat-nél!

LG-n android van amire több 100-ezer program van!

2011. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!