Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android marketbe hogy tudom...

Android marketbe hogy tudom beállítani milyen készülékem van? (egy MID Via C8 tablet)

Figyelt kérdés
Android markettel van egy olyan gondom, hogy ha le akarok tölteni valamit, azt az üzenetet kapom, hogy nincs megadva készülék az accountban. Én legalábbis a hiányos angolommal ezt értettem meg belőle. Hogy tudom megadni neki a készüléket (egy MID VIA C8 tablet gép android 2.2-vel, elvileg flash player 10.1 támogatással), mert enélkül nem tudok letölteni semmit sem a marketből, és minden oldal, ahol androidos progiról van szó, a marketbe irányít.
2011. okt. 8. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A tablettedbe is van egy market ikon, ott kell regisztrálnod. Viszont, azt tudd, hogy nem a gépre foglya letölteni a dolgokat hanem rögtön a készülékre, és ehez persze net kell.
2011. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy miért nem közvetlenül a tableten töltöd le.
2011. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A tabletről léptem be a rajta levő marketbe, és ott írja ki, hogy nincs eszköz csatlakoztatva. (de ha a netről keresek rá az android marketra, akkor is ugyanez az eredmény.

Viszont a gmailes címem már évekóta megvan, a tab meg még nincs meg 1 hete sem. Lehet, hogy új email címet kell hozzá csinálnom?

2011. okt. 9. 08:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem írhatja ki a tab-on, rámész, hogy creat, ott beírod a gmail címed, jelszavad, és tovább, akkor rögtön be is jelentkezik a marketbe.
2011. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!