Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell androidos telefonra...

Hogy kell androidos telefonra alkalmazásokat rakni?

Figyelt kérdés
Tehát nem tudom melyik mappába kell rakni. Nem rég vettem, és fogalmam sincs hova kell rakni ezeket.
2011. okt. 8. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a marketről töltesz akkor az magától telepíti neked semmit nem kell csinálnod!
2011. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van:

- hivatalos marketről letölteni ( ahogy az előző írta ez kiválasztás után automatikusan töltődik le és települ a telefondra )

- egyéb forrsából töltöd le az .apk kiterjesztésű file-t és felmásolod a telefondra. Ebben az esetben engedélyezned a telefon beállításánál, hogy idegen forrásból is engedjen telepíteni alkalmazásokat.

Legegyszerűbb ha a telefonod memória kártyájára csinálsz egy könyvtárat és oda másolod a nem marketből származó programokat. Ha ez meg van, akkor töltsél le egy file kezelő programot a marketről ( én pl az Astro-t használom ) és megkeresed a SD kártyán a felmásolt .apk file-t. Amikor ráböksz felajánlja, hogy telepíti az alkalmazást, utána már megjelenik az ikonja a többi program között és elindíthatod.

2011. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok!

előző szerintem tökéletesen leírta !

2011. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A marketet azt alapból tudtam, igazából az volt a baj, hogy valami java alkalmazást töltöttem le. És eléggé szarakodott. De köszi a válaszokat
2011. okt. 9. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!