Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom frissíteni az...

Miért nem tudom frissíteni az iPhone 3G, telefon verzioját? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
iTunes-on keresztul probálom minden alkalommal és azt írja,hogy a legujabb verzio van a telefonban.Tobb ismerosomnek van szinten iPhone 3G -je ,nekik is ugyan az a verzio van csak nekik belehet állíttani a témát hasonlo...Megmutatták,hogy ha a telefon is azt írja, hogy megvan a legujabb verzio akkor hol kell beálíttani a témát,(stb.De nekem nemlehet sajnos! :)
2011. okt. 9. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha témákat lehet rajtuk beállítani akkor azok a telefonok fel vannak törve szoftverileg vagyis jailbreak-elve vannak.
2011. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem,és akár én itthon is megtudom csinálni azt a jailbreke-et? nemnagyon érteik iesmihez ...
2011. okt. 9. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem témát cserélnek ők, hanem hátteret. és a rohadtul belassítja a 3G menüjét, azért is tiltották le gyárilag.


jailbreak után a cydiaból letudod tölteni a ztoggle nevű progit, azzal lehet engedélyezni.


jailbreak leírás ittvan:


[link]

2011. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen megtudod de nem minden iOS verzióra van Jailbreake de itt találsz egy egyszerű leírást magyarul: [link]
2011. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!