Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a telefonom?

Miért nem kapcsol be a telefonom?

Figyelt kérdés
Van egy Sony Ericsson W810i telefonom, és este leraktam és reggel se kép se hang, ki volt kapcsolódva. Mai nap kb. 50 próbálkozásból 2x beindult és ment kb. 10 percet utána zsebre raktam s mikor ismét nézem nem ment. Utána sehogysem akar beindulni. Nincs lemerülve ez 100x, akut vettem s tettem bele, de semmi. Mi lehet a gondja?
2011. okt. 10. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Alaplapgyanús, azaz valahol érinkezési hiba van, de ember meg nem találja hol...
2011. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.. Azaz mégis: vedd ki az akkut, tisztítsd meg (dörgöld meg, mosd le alkohollal) az érintkezőket, ugyanígy a gépben, vigyázz, hogy ne görbítsd, hajlítsd el.

Több tipp, esély azt hiszem nincs.

2011. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A tisztogatás megvolt már az akku érintkezőinél és a telefonnál is. De sajnos semmi életmozgás. Nagyon kellene a telefon sajnos. Ha az alaplapi érintkezési hibája lehet az javítható? És kb. mennyibe kerülne? Vagy egy új telefon kell? ami jelen pillanatban esélytelen sajnos.
2011. okt. 10. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alaplaphiba (az érintkezési hiba annyit jelent, hogy megpattan egy ráforrasztott SMD alkatrész lába pl., ez láthatatlan) gyakorlatilag megtalálhatatlan és mikroméretek miatt javíthatatlan.
2011. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem rakd fel töltőre kikapcsolt állapotba és úgy kapcsold be!!Nekünk is volt már ilyen!
2011. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!