Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom megnézni az mms-t...

Hogy tudom megnézni az mms-t Samsung Galaxy S-en? T-Mobil-os.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már egyszerűen nincs ötletem.T-mobilos ugye már megnéztem a beállításokat azok jók, olvasgattam a T-mobile honlapján, de okosabb nem lettem hogy hogy tudnám megnézni.Olvasgattam fórumokat és semmi okosat nem találtam letöltöttem Marketről mms saver nevű programot na azzal se tudok mit kezdeni szóval már tényleg nem tudom mit csináljak.


Vagy hogy tudnám letölteni mert ugye kiírja,hogy mennyi mérete mikor évül el és hogy letöltés és úgy megnyitnám az mms-t de felugrik ilyen kis ablak és csak az üzenet részleteit mutatja de semmi link semmi se.

Szóval ehhez kérnék segítséget köszönöm szépen!


2011. okt. 10. 23:27
 1/9 anonim válasza:
Be kell kapcsolni a 3G-t.
2011. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos így se csinál semmit.Nem tölti le.
2011. okt. 10. 23:52
 3/9 anonim válasza:
Én bementem a T-mobilhoz, ott állítottak valamit, akkor meg tudtam nézni, és akkor tette ki a 3G-t. Sajnos ezután 1 nap alatt lemerült, így inkább kikapcsoltam a "csomagkapcs. haszn."-t. Azóta újra 5 nap:)
2011. okt. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy MMSt kapjál/küldjél nem függ attól, hogy melyik techonlógiára van állítva a telefonod. GSMen is átmegy, igaz lassabban.

Légyszíves sorold fel milyen APNek vannak beállítva a telefonodon!


Köszönöm szépen!

2011. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia!


A WEB annak az apn neve: wnw

meg van T-mobile MMS annak apn neve pedig: mms.

Ez a kettő van csak.Amúgy volt szervizben a telóm 3 héten keresztül volt a Samsung gyárba, mert alaplapot cseréltek benne és frissitették 2.2 androidra szóval kb mindenem elveszett.De ez maradt meg mivel domino feltöltő kártyás vagyok a netet se tudom aktiválni mert azt a válasz sms-t kapom hogy egy kizáró szolgáltatás miatt nem lehet. De ez másik probléma.

2011. okt. 12. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Szerintem ezek az APN beállítások jók!
2011. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még egy ötlet: az mms-re előfiztettél? Úgy értem régebben pl kellett küldeni egyszeri alkalommal egy SMSt a T-Mobilnak, amiben az mms+ volt a szöveg és aktiválta az mms szolgáltatást a mobilodon.
2011. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen volt ilyen ill. haverom annak idején még 7-8 éve kb felhívtuk a már meg nem mondom melyik számot és aktiválva lett.És tudtam kapni meg küldeni is.És azóta is ugyan az a sim-kártyám.Ezért nem értem hogy miért nem akarja letölteni.

Lehet felkéne hívnom a 1430-at hogy mi van,meg mi az a kizáró szolgáltatás ami miatt nem enged netcsomagra előfizetni.

2011. okt. 12. 16:57
 9/9 anonim válasza:
Nekem is ilyen problemam van. sikerult megoldanod? ha igen kerlek igazits utba engem is.
2012. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!