Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség Nokia suite programban!?

Segítség Nokia suite programban!?

Figyelt kérdés
Fel van telepítve a suite alkalmazás, az usb kapcsolattal is minden rendben van. Mégis mikor belépek az Ovi áruházba és onnan szeretnék letölteni valamit, akkor nem engedi, csak úgy, ha küld egy sms-t a linkkel(már kipróbáltam nem jött meg az sms, és ha meg is jött volna nem tudtam volna leölteni, mert még nem kértem hozzá netet, csak wifim van) Nokia C3asom van.
2011. okt. 11. 11:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj még az is "probléma", hogy van rajta ilyen közösségek valami. Fb, twitter stb... A közösségek menüből engem nem enged fel fb-ra.Kiírja h jelszó vagy email nem stimmel. Böngészőből simán felenged. Szerintem nem az alkalmazással van a baj, mert már két embert beengedett onnan. Lehet, hogy a hotmailes címemmel van a baj? Mert akik be tzdtak onnan jelentkezni citrom- és freemailesek voltak.
2011. okt. 11. 11:25
 2/3 anonim ***** válasza:

az ovi suite felismeri a telefont? milyen oprendszered van? nekwm 5230on megy a letöltés de fihyelmeztetlek: nem mindent lehet letölteni ovi suiten keresztül! pl skype nekem sehol se megy.

na én azt javaslom tedd fel a nokia PC suitet abban van pár illeszzöprogram csomag.

2. ha szerinted gond van a közösségi alkalmazásokkal telepitsd ujra vagy tegyél rá egy jobbat

2011. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Xp-m van. Felismeri onnan tudok letölteni rá alkalmazást, csak ovi áruházból nem. Megpróbálom a pc-sel. Köszi a választ :)
2011. okt. 20. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!