Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okos telefont szeretnék...

Okos telefont szeretnék vásárolni. Samsung Galaxy s II vagy HTC Sensation esetleg Iphone 4?

Figyelt kérdés

Mindenféleképpen a legsokoldalúbb leggyorsabb legerősebb okos telefont szeretném magamnak tudni (szeretném maximálisan érezni kihasználni a készüléket)

Hozzáértő intelligens válaszokat szeretnék:)


2011. okt. 11. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
HTC vagy iPhone, de semmiképp ne a Samsungot. Minőségtelen, értéktelen, piacképtelen és satöbbi. Az iPhone 4 rendszere stabilabb, egyértelmű, viszont a Sensation megintcsak többet tudó. Ha nem a HTC, akkor inkább 4S-t javaslom, de semmiképp ne a sima 4-et.
2011. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én az androidot preferálom, ezért S2 vagy Sensation. A Sensation a nagyobb felbontása miatt kéne, viszont a hátoldalával és a kamera minőségével nem vagyok kibékülve (legalábbis a tesztek alapján).
2011. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
SGS2 vagy iphone 4s
2011. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jelenleg énis telefon vásár előtt állok.én SGS 2-t tervezek venni.Az 1. válaszadó hülyeségeket ír.Semmi gond nincs a samsungal.Ha ár/értéket nézzük szerintem az SGS 2 a nyerő.4S-t vennék de árban lehet majd a duplája lesz a samunak, de ha csak akár 60k-t is ráver már nem éri meg.(szerintem)
2011. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja, és a nagy adu az S2-nél: könnyű. A Sensation nagyon nehéz, és az ájfón se a pehelysúlyáról híres.
2011. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
HTC vagy iPhone. Az SGS2 gyengébb összeszerelt(ropog meg minden baja van).
2011. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért is hülyeség, amit az első írt? Mert nemhogy kettő, de fél év múlva sem fog némi aprón kívül többet érni?
2011. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ahogy a többi sem.Gyorsabban avulnak el mint bármi más.Utolsó te voltál ez 1. válaszadó is,ha egyetértenének veled nem szavaztak volna le ennyire.Van SGS II-d? gondolom nincs, akkor mi alapján vagy ilyen véleménnyel róla?Tudásban(kijelzőt leszámítva)maga mögé utasítja a HTC-t és a sima iphont meg pláne.2011-ben az iphon 4 jelenlegi tudása és ára nevetséges.A 4S-ről pedig véleményezni úgy h itt még nem is kapható elég merész húzás.Pláne h várhatóan túl árazzák majd, mint a többi terméküket.Inkább veszek 2 "szar" samsungot 2 évente mint 2 samsung árát kitevő iphon 4S-t/4-et 1X.
2011. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy 2
2011. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm egyet értek avulnak mint a fene...

Végül samsung galaxy s II-t választom (a műanyag ellenére :D )boltba kezembe volt és nem lötyög ide oda semmi se masszív és passzos minden benne, nem tudom miről beszélnek egyesek.

2011. okt. 11. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!