Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafon 845-ön hogy tudom...

Vodafon 845-ön hogy tudom kikapcsolni a háttérben futó alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

Nos van egy vodafone 845-ös telóm és vannak a háttérbe olyan alkalmazások amik futnak és én nem kapcsoltam be őket mint pl gtalk, meg market mikor nem is használom meg az időjárásos szutyok, névjegyzék igazából le tudom állítani őket leállítom és leteszem a telót. Az igazság az h nem igazán használom a telót csak van de ha nem használom és egy hét után megnézem akkor megint futnak ezek az alkalmazások. Ezeket nem lehet vhogy végleg kikapcsolni vagy engedélyhez kötni h mit futtathat és mit nem?

vmin nektek mennyit bír a teló milyen gyakran töltitek?

előre is köszi a válaszokat


2011. okt. 11. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne küzdj ellenük. Hagyd őket futni a háttérben. Az androidnál ez amúgy se egy vészes dolog. Nem zabálja annyira az erőforrásokat mint windows mobile-nál. Ha túl sok alkalmazás futna akkor a rendszer úgyis bezárja magától amit nem tart fontosnak.

Esetleg valamilyen staruo manager alkalmazással le tudod állítani őket, hogy ne induljanak el de ahhoz meg rootolni kell a telefont.

2011. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!