Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondták nekem a T-Mobile...

Miért mondták nekem a T-Mobile-ba, hogy csak akkor használhatom az ingyenes facebook-ot, ha havidíjas internetet aktiválnak nekem?

Figyelt kérdés
Azt mondták, semmi baj, mert az most decemberig kedvezményes, 90 Forint. Mondjuk ilyet konkrétan a honlapon nem is találtam... De például a Netstartnak nincs is havidíjja, a célnak meg tökéletes. Nincs igazam?
2011. okt. 12. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
De igazad van,netstart elég.Csak vigyázni kell hogy ne másszon fel a telefon máshová,ne frissítsen(ha okostelefon akkor pl a widget) mert úgy eléggé lenyalja a pénzt.
2011. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem okostelefon, más oldalt meg nem használtam eddig se, nem is fogok. Arra itt a gépem. :) Szóval így nem lehet gond.
2011. okt. 12. 14:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az bosszant, hogy ha ingyen is használhatom az ingyenes facebook-ot, akkor miért mondták hogy kötelező a havidíjas csomag hozzá, amiért fizetnem kell... És itt nem az áráról van szó egyáltalán.
2011. okt. 12. 14:11
 4/6 anonim ***** válasza:
valamilyen adatdíjcsomag használata a kötelező, a netstart is elég, de más oldalra ne menj fel! Ha havidíjasod van, akkor az adatforgalomba a facebook zéró által generált adatforgalom nem kerül beszámításra. Most, hogy havidíjasod van, gyakorlatilag el sem használod, meg sem kezded a kifizetett adatforgalmat.
2011. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére azt nem aktíválták akkor nekem, mert aznap nem volt pénz a kártyámon, ma meg sokan voltak mikor visszamentem. Gondoltam, akkor megcsinálom valahogy magamnak. És akkor jöttem rá, hogy van ez a netstart. Igazából ezt csak azért írtam le, mert elég érdekesnek tartom, hogy az emberre rögtön azt akarják "rátukmálni", amiért fizetni kell... Pedig még rá is kérdeztem hogy biztos csak azzal tudom majd ingyen használni a facebookot? Szerintük igen...
2011. okt. 12. 20:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Az üzenetekért már fizetnem kell? Mert úgy nézem hogy igen, azt már számolja.
2011. okt. 12. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!